Johtoryhmä

Tiina Surakka

Toimitusjohtaja

tiina.surakka@pirte.fi

Anna Hankela

Henkilöstöpäällikkö

anna.hankela@pirte.fi

Jukka Nurminen

Tietohallintopäällikkö

jukka.nurminen@pirte.fi

Heli Kivimäki

Ylilääkäri, toimitusjohtajan varahenkilö

heli.kivimaki@pirte.fi

Mari Koski

Asiakkuus- ja viestintäpäällikkö

mari.koski@pirte.fi

Kirsti Pennanen

Työterveyshoitaja, henkilöstön edustaja

kirsti.pennanen@pirte.fi

Seppo Nikkari

Johtava ylilääkäri

seppo.nikkari@pirte.fi

Anne-Maria Kummunmäki

Johtaja työterveyspsykologi

anne-maria.kummunmaki@pirte.fi

Mia Suokas

Talouspäällikkö

mia.suokas@pirte.fi

Hallitus

  • Rikard Bjurström, hallituksen puheenjohtaja
  • Ulla Kampman
  • Armi Kärki
  • Kristiina Michelsson.
  • Katri Pihlaja
  • Tapani Tauriainen